Ensorinstituut

Het begint hier! Inspireer, creëer & onderneem.

Contactpersonen

 

Directie Ensorinstituut

Barbara Himpens
Directeur
barbara.himpens@ensorinstituut.be
0472 34 26 31

 


 

 


Ronny Vanderstraeten
Adjunct - Directeur
ronny.vanderstraeten@ensorinstituut.be
059 33 95 57

   

Caroline Elias
Technisch Adviseur Coördinator
caroline.elias@ensorinstituut.be
059 33 95 54

Dominique De Groote
Technisch Adviseur Haartooi / Schoonheidsverzorging
dominique.degroote@ensorinstituut.be
059 33 95 60

 

Eva Matton
Technisch Adviseur
eva.matton@ensorinstituut.be
059 33 95 68

Eveline Heyman
Technisch Adviseur Hotel
eveline.heyman@ensorinstituut.be
tahotel@ensorinstituut.be
059 29 51 91
 

Mieke Vermeire
Technisch Adviseur stages en veiligheid
mieke.vermeire@ensorinstituut.be
059 33 95 66

 

 


Administratie Ensorinstituut


 

 

Anthony Goethaels
Boekhouding
anthony.goethaels@ensorinstituut.be
059 33 95 55

 
Niek Deswaef
ICT-Coördinator
ict@ensorinstituut.be
059 50 09 31
 
Aagje Goormachtigh
Personeelsadministratie
aagje.goormachtigh@ensorinstituut.be
059 33 95 56
Linda Arents
Leerlingenadministratie
linda.arents@ensorinstituut.be
059 33 95 53
 
Ann Vanbelle
Onthaal - Boekenverantwoordelijke
ann.vanbelle@ensorinstituut.be
059 50 09 31
Lindsey Tratsaert
Coördinator Zorg & Leerlingenbegeleiding
lindsey.tratsaert@ensorinstituut.be
059 33 95 74
 
Ellen Hoorne
Coördinator GOK
ellen.hoorne@ensorinstituut.be
059 50 09 31
 

Marleen Mestdagh
Sanctie-coördinator
marleen.mestdagh@ensorinstituut.be
059 33 95 51

Gerda Binst
Coördinatie secretariaat
gerda.binst@ensorinstituut.be
059 50 09 31
 

Gaëlle Vankeirsbilck
Secretariaatsmedewerker
gaelle.vankeirsbilck@ensorinstituut.be
059 33 95 71
 

Sandra Bottu
Leerlingenadministratie
sandra.bottu@ensorinstituut.be
 

Katia Derresauw
Secretariaatsmedewerker (afwezigheden)
katia.derresauw@ensorinstituut.be
059 33 95 61

Brigitte Bulteel
Zorg en leerlingenbegeleiding
brigitte.bulteel@ensorinstituut.be
059 33 95 72

 


Charlot Vercruysse
Coördinator talenbeleid
charlot.vercruysse@ensorinstituut.be
059 50 09 31